Меню
Україна, м. Рівне, вул. Базарна, 9, пасаж "Юність".
Пн-пт - 10:00 - 18:00
Сб -10:00 - 16:30
Нд - вихідний
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 10:00 - 18:00
  • Сб -10:00 - 16:30
  • Нд - вихідний

Бінти для спорту

Продано
Бинти кистеві для жиму Olimp Hardcore Wrist Wrap Olimp Sport Nutrition
0
Код товару: 00-00005398
188 грн.
Продано
Кистьові бинти MFA 291 Mad Max
0
Код товару: 00-00019086
314 грн.
Призначення: Для жиму
Продано
Кистьові бинти для жиму MFA 256 Form Labs
0
Код товару: 00-00019083
300 грн.
Призначення: для жиму

Застосування бинтів в спорті

Результативність тренувань залежить від ретельної підготовки атлета. Спеціальний одяг, програма вправ, прийом добавок – далеко не повний перелік приготувань. Спортсмени повинні враховувати можливі ризики для здоров'я. Саме для таких цілей необхідні аксесуари для бодібілдингу. Величезне навантаження в ході тренувань отримують кисті рук, тому їх рекомендують захищати бинтами. Подібне екіпірування необхідне для силових видів спорту, підйому заліза.

Кистьові бинти дозволяють убезпечити суглоби, зв'язки, сухожилля від різних травм. Девайс істотно збільшує силові показники. Часто вони використовуються в якості бинтів для жиму лежачи. Застосування аксесуара допомагає створити компресійну обмотку зап'ясть, що збільшує силу хвата. З цієї причини екіпірування використовується на змаганнях з пауерліфтингу. Також в магазинах зі спортивним екіпіруванням можна купити колінні бинти для пауерліфтингу....

Які бувають спортивні бинти для рук?

Купити кистьовики для жиму і інших вправ можна двох видів: еластичні, жорсткі. Еластичні бинти для спортсменів використовують новачки, оскільки працюють з невеликими вагами. Професіоналам, які піднімають серйозну вагу, знадобляться більш жорсткі варіанти. Фактично, щоб вибрати аксесуар, треба враховувати рівень підготовки до вправ.

Довжина різних бинтів становить від 30 до 50 см, може бути цілих 90 см. Чим довший девайс, тим надійніше, ефективніше він захищає зап'ястя, суглоби від ушкоджень. Оптимальним вважається екіпірування довжиною – 50 сантиметрів. Спортивні бинти для рук працюють статично для створення компресії. Часто в якості альтернативи застосовуються напульсники. Така заміна швидко, зручно одягається на руки, але не гарантує безпеки.

Обов'язково застосовувати бинти атлетам зі слабкими зап'ястями, та спортсменам, які працюють з великими вагами. Якщо відмовитися від використання жорстких і еластичних спортивних бинтів, легко отримати розтягнення зв'язок, вивихів, гігром. Останнє – це шишка в області зап'ястя. Вважається нешкідливою, але може створювати відчуття дискомфорту. Видаляють її шляхом хірургічного втручання. На ранніх етапах виникнення такої шишки достатньо буде зменшити навантаження.

Купити кистьові бинти в онлайн магазині Протеїн-Спорт

Інтернет-магазин спортивного харчування, екіпірування «Protein-Sport» вітає у своєму каталозі. У нас можна замовити бинти для рук за доступними цінами, підібрати бинти для жиму лежачи. Ми працюємо з перевіреними марками. У продажу є аксесуари брендів Form Labs, Mad Max, VP Lab, Olimp, Ostro Vit, VAMP accessories. Ви можете бути повністю впевнені в якості товарів. Доставляємо замовлення по Україні кур'єрською службою. Отримати кистьові бинти можна в Києві, Львові, Дніпрі, Вінниці, Житомирі, Харкові.