Меню
Україна, м. Рівне, вул. Базарна, 9, пасаж "Юність".
Пн-пт - 10:00 - 18:00
Сб -10:00 - 16:30
Нд - вихідний
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 10:00 - 18:00
  • Сб -10:00 - 16:30
  • Нд - вихідний

Про магазин

Протеїн-спорт – інтернет-магазин спортивного харчування радо надасть вам свої послуги!

Доставка наших продуктів по всіх регіонах України. Реальний магазин розташований в м Рівне, де Ви можете подивитися і отримати кваліфіковану інформацію по всьому асортименту спортивного харчування та аксесуарів.

Якісні спортивні продукти і доступна ціна, що поєднуються з відмінним сервісом,- це те, що приємно дивує клієнтів. Наші офіційні постачальники - відомі фірми Америки і Європи.

Протеїн-спорт здійснює індивідуальний підбір продуктів спортсмену в залежності від виду спорту і соматотипу клієнта.
Наш інтернет-магазин створений спортсменами, за плечима яких роки тренувального досвіду, і ми на ринку спортивного харчування вже більше 18 років. Мета створення такого магазину носить не тільки комерційний характер, а переслідує головну мрію кожної людини - підвищити якість здоров'я, пропагувати здоровий спосіб життя як природний фактор збільшення його тривалості. Наш професіоналізм, який об'єднує досвід і кваліфікованих фахівців з вищою освітою і великим практичним досвідом, дає можливість обслуговувати найвибагливішого клієнта.

Важко не погодитися, що без твердих знань фізіології та анатомії спорту було б неможливо здійснювати якісне обслуговування спортсмена. Це і є відмінна риса Protein-sport від будь-якого роду дилетантів. Клієнт-головне в нашому бізнесі, і ми віддаємо йому найкраще - якісні спортивні продукти, професійні консультації, відмінний сервіс, економію часу і турботу. Адже продукти спортивного харчування - особливий товар, клієнти вживають їх систематично, тому такий важливий правильний підбір спортивного харчування в залежності від поставлених цілей - будь це змагання або підтримуюче заняття. Є питання? - звертайтеся, цікавтеся, дійте - і ви отримаєте бажаний результат. Без сумніву. Протеїн-спорт радий співпраці з вами.