Меню
Україна, м. Рівне, вул. Базарна, 9, пасаж "Юність".
Пн-пт - 10:00 - 18:00
Сб -10:00 - 16:30
Нд - вихідний
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 10:00 - 18:00
  • Сб -10:00 - 16:30
  • Нд - вихідний

Добавки для зниження апетиту

Хром активний, Olimp, CHROM Activ 60 капсул Olimp Labs
0
Код товару: 00-00003353
100 грн.
Кількість в упаковці шт. :

60

Форма випуску: Капсули

Роль препаратів для зменшення апетиту

Спеціальні препарати для зменшення апетиту активно використовуються в спортивному харчуванні. Завдяки специфічному механізму дії допомагають боротися із зайвою вагою. Найчастіше таблетки, що знижують апетит, впливають на роботу нервової системи, підвищують температуру тіла спортсмена.

Необхідність вживання пригнічувачів апетиту обумовлена тим, що бодібілдери хочуть за короткі терміни позбутися від підшкірного жиру. Раціональне харчування, тривалі навантаження не дають очікуваного швидкого результату. Добавки працюють більш ефективно при комбінуванні прийому з дієтою, спортом....

Кращі пригнічувачі апетиту

Добавки, що зменшують апетит (іншими словами аноректики) включають великий перелік препаратів. В основному ефективність обумовлена дією на центри голоду, насичення в мозку. Можуть використовуватися в жироспалюючих комплексах. Препарати термогеніки також діють як пригнічувачі апетиту.

Для впливу на бажання їсти можна використовувати хітозан, ефедрин, cla. Наприклад, серед ефективних таблеток для зниження апетиту – добавки на основі ефедрину, вони прекрасно працюють. Якщо дотримуватися дозування, речовина не викликає побічних ефектів. CLA бере участь в обміні речовин в тілі людини. Хітозан – блокує жир, цю речовину отримують з панцирів ракоподібних.

Спортсмени можуть зустріти аноректики, які впливають на такі системи: серотонін-, дофамін-, катехоламіненергійну. Безпечним, ефективним препаратом є – флуоксетин. Відмінним варіантом таблеток, що відбивають апетит, виступає – бромокриптин.

Прийом пригнічувачів апетиту

Вживати таблетки, які зменшують апетит, потрібно обережно. Бажано робити перерви між курсами. Випускають препарати у формі таблеток, капсул. Ознайомтеся з інструкцією виробника перед прийомом. Почитайте відгуки про препарат для зменшення апетиту, який будете купувати. Ви можете купити таблетки, що зменшують апетит, без рецепта в нашому Інтернет-магазині.

При передозуванні можуть з'явитися такі побічні ефекти, як: підвищення тиску, безсоння, гіперактивність. Не рекомендується пити хворим на серцево-судинні хвороби.

Купити добавки для зменшення апетиту в Україні

Інтернет-магазин спортивного харчування «Протеїн-Спорт» запрошує в каталог препаратів для зниження ваги. Ви можете тут купити добавки для зменшення апетиту. Ми працюємо з відомими світовими брендами, а саме Carne Labs, Bio Tech. На всі Ваші запитання із задоволенням знайдемо відповіді, допоможемо підібрати оптимальний варіант.

Здійснюємо доставку таблеток для зменшення апетиту різними кур'єрськими службами по Україні. Ви можете отримати замовлення в Києві, Одесі, Вінниці, Дніпрі, Львові.