60
Форма випуску: Капсули90
Форма випуску: Капсули30
Форма випуску: Капсули200
Форма випуску:Порошок
200
Форма випуску: Таблетки520
Форма випуску:Порошок
500
Форма випуску:Порошок
500
Форма випуску:Порошок
500
Форма випуску:Порошок
300
Форма випуску: Капсули400
Форма випуску:Порошок
400
Форма випуску:Порошок
500
Форма випуску:Порошок
500
Форма випуску:Порошок
500
Форма випуску:Порошок
345
Форма випуску:Порошок

Що таке амінокислоти? Для чого використовують амінокислоти?
Перш ніж дізнатися, що таке амінокислоти, варто звернутися до біології. Амінокислоти – це речовини, з яких складаються білки. Саме з білків складається м'язова тканина. Амінокислоти для росту м'язів широко використовуються в бодібілдингу. Амінокислоти в спортивному харчуванні випускаються в таких формах: капсули, порошки, рідкі таблетки, ампули. Вони регулюють практично всі обмінні процеси в організмі людини, тому важливі для здоров'я тіла. Значна частина гормонів походить від амінокислот, вони несуть поживні речовини, кисень по всьому організму. Антитіла складаються в основному з амінокислот, їх відсутність може погано вплинути на роботу імунної системи.
Всі амінокислоти для спортсменів прийнято розділяти на такі види:
- незамінні – які не виробляються в організмі людини в достатній кількості;
- напівзамінні – синтезуються, якщо приймати частину амінокислот в їжу;
- замінні – в достатній кількості продукуються організмом.
Поширеними амінокислотами для набору маси є незамінні амінокислоти BCAA (L-ізолейцин, L-лейцин, L-валін). Крім них до незамінних амінокислот відносять: L-треонін, L-фенілаланін, L-триптофан, L-валін, L-лізин, L-лейцин, L-метіонін, L-ізолейцин.
Напівзамінні амінокислоти: L-гістидин, L-тирозин, L-аргінін, L-цистеїн.
Якщо Ви хворієте, активно фізично навантажуєте м'язи, Вам допоможуть бути в тонусі амінокислоти: L-аспарагін, аспарагінова кислота, глутамінова кислота, L-аланін, L-глутамін, пролін, гліцин.
Для чого потрібні амінокислоти?
Вони допомагають різним системам людського організму. Наприклад, наростити м'язову масу можна використовуючи BCAA (комплекс амінокислот).
- При еректильній дисфункції: L-аргінін.
- Якщо у Вас остеоартрит (захворювання суглобів) – приймайте L- метіонін, L-цистеїн.
- Для боротьби із зайвою вагою: L-карнітин.
- Здоровий сон подарує: L-триптофан.
- При випаданні волосся: L-цистеїн і L-метіонін.
- Діабет: L-аргінін і L-карнітин.
При використанні амінокислот в спорті рідко виникають побічні ефекти. Наше тіло складається з білків. Велика концентрація спостерігається в кістках, шкірі, м'язах. Амінокислоти сприяють росту, тому при їх дефіциті спостерігається повільне загоєння ран, поганий ріст нігтів і волосся, погана регенерація шкіри. Важливими вважають 22 амінокислоти, які широко застосовуються в медицині, спорті.
Амінокислоти в медицині
Ортомолекулярна медицина пропонує приймати певні амінокислоти в якості доповнення до мікроелементів, вітамінів. Ця галузь медицини працює з людьми після виснажливих дієт, не покладаючись на гомеопатію. Ортомолекулярна медицина поєднує класичне лікування пацієнтів з прийомами поживних речовин. За рахунок цього зменшуються побічні ефекти, знижуються ризики захворювання, збільшується ймовірність позитивного впливу терапії.
Престижні наукові лабораторії провели дослідження, які довели профілактичні, терапевтичні ефекти від споживання окремих амінокислот, мінералів, вітамінів, мікроелементів, незамінних жирних кислот.
Шкода амінокислот вченими не доведена. Згідно досліджень науковців, спортивні добавки не завдають шкоди, так само, як і натуральні джерела амінокислот.
Наочні приклади застосування амінокислот в медицині
Амінокислота L-аргінін містить в своєму складі азот. За рахунок великого відсотка NO вважається цінною амінокислотою. Позитивно впливає на статеву систему, кровообіг. L-аргінін допомагає регулювати тонус судин, стимулює імунну систему. Амінокислоту можна використовувати для лікування атеросклерозу.
Антиоксидант L-глутатіон захищає клітини від внутрішніх пошкоджень, використовуючи вільні радикали. L-глутатіон бере участь в метаболічних процесах організму. Його можна вживати разом з вітаміном С і вітаміном Е. Антиоксидант L-глутатіон може покращити якість сперми у чоловіків.
При остеоартриті, що призводить до зносу суглобового хряща, застосовують перевірений спосіб лікування, а саме споживання глюкозаміну і хондроїтину. Для ефективного відновлення хряща можна використовувати L-метіонін, L-цистеїн.
Амінокислоти в бодібілдингу
Брак амінокислот впливає на продуктивність спортсмена. Вони важливі для відновлення після тренувань, збереження м'язів при схудненні, росту м'язів. Основні амінокислоти для культуристів – BCAA (лейцин, валін, ізолейцин), аргінін. Амінокислота аргінін сприяє відмінній циркуляції крові. Скоротити відновлення м'язів, збільшити витривалість допоможе L-карнітин. Для кращого засвоєння амінокислот шлунком можна приймати сироватковий білок, який отримують з білка молочної сироватки.
Як приймати амінокислоти?
Приймаючи амінокислоти, враховуйте форму випуску, склад і вашу мету в спорті. Рідкі амінокислоти приймайте ближче до тренування, до та після нього. Такі амінокислоти швидко засвоюються. Замінні та незамінні амінокислоти випускаються також в капсулах, таблетках, порошках. На кожному з видів більш детально ми зупинимося в підкатегоріях. Ви можете дзвонити нам за телефонами на головній сторінці. Ми завжди будемо раді допомогти Вам вибрати кращі амінокислоти.
Купити амінокислоти в «Протеїн-спорт»
Інтернет-магазин «Протеїн-спорт» пропонує купити амінокислоти в Україні за доступними цінами. Ви можете купити амінокислоти Оptimum Nutrition, Weider, Dymatize Nutrition і інших відомих фірм з США, Німеччини, Польщі, Англії на нашому сайті Protein-sport.com. Достатньо зателефонувати нам або зробити онлайн замовлення.
Ми робимо доставку придбаних амінокислот в будь-яке місто, а саме Полтаву, Дніпро, Луцьк, Вінницю, Івано-Франківськ, Рівне та інші міста.