Меню
Україна, м. Рівне, вул. Базарна, 9, пасаж "Юність".
Пн-пт - 10:00 - 18:00
Сб -10:00 - 16:30
Нд - вихідний
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 10:00 - 18:00
  • Сб -10:00 - 16:30
  • Нд - вихідний

Гіпотонік напій

Продано
Гіпотонік BioTech Multi Hypotonic Drink concentrate (1:65) 1000ml лісові фрукти BioTechUSA
0
Код товару: 00-00007881
472 грн.
Об'єм, мл: 1000 Форма випуску: Рідина
Гіпотонік напій

Що таке гіпотонік?

Гіпотонік – це вид спортивного напою. У його складі більшу частину займає вода (92%), решта – електроліт, вуглеводи. Така рідина служить джерелом вуглеводів, підтримує водний баланс до, після тренувань, додає енергії при заняттях в залі.

Існують ще такі напої, як: ізотоніки, гіпертоніки. Вони відрізняються за кількістю електролітів, вуглеводів та води. У перших спостерігається до 8% електроліту. Гіпертоніки максимально складаються з вуглеводів. У кожного різновиду спортивних напоїв своє призначення....

Чим корисний напій гіпотонік?

Підходить для спортсменів, які потребують поповнення запасів рідини. Якщо у людини зневоднення, у нього активніше працює серце, знижується продуктивність, сповільнюється реакція. Використовуючи напій, атлет не отримує велику частку вуглеводів. Гіпотонічні напої прекрасно всмоктуються організмом людини. Швидкість їх надходження в тіло велика, оскільки рідина має щільність нижче плазми крові. Використовується гімнастами, жокеями, атлетами. Може позбавити від втоми, додати бадьорості. Гіпотонік допомагає відновити рівень солей, оскільки містить калій, натрій.

Як пити гіпотонік?

Перед використанням гіпотоніка в спортивному харчуванні обов'язково ознайомтесь з інструкцією виробника. Починаючи тренуватися, робіть пару ковтків. За 20 хвилин до занять зробіть 8 ковтків. Кожні 15-20 хвилин приймайте 4-6 ковтків. Гіпотонік можна пити при нетривалих тренуваннях, оскільки там немає вуглеводів.

Якщо спортивний напій містить кислоту, використовуйте трубочки, максимально мало затримуйте рідину в роті. Постарайтеся вживати охолоджену добавку. Низька температура рятує від шкідливого впливу кислот на зубну емаль.

Як вибрати гіпотонік?

Перед покупкою ознайомтеся зі складом продукту. У напої не повинно бути багато вуглеводів. Краще поповнювати їх запаси не за рахунок цукру в рідині. Відмовтеся від добавок з великою часткою кофеїну. Речовина – дуже сечогінна, та не дасть організму отримати достатньо води.

Купити гіпотонік в Україні

Інтернет-магазин спортивного харчування «Протеїн-Спорт» пропонує спортивні напої від кращих виробників. Напій гіпотонік – це кращий варіант для позбавлення спортсмена від втоми. Ви можете купити гіпотонік від компанії Bio Tech за розумною ціною. Ми працюємо по всій Україні, тому з радістю відправимо Ваше замовлення в будь-яку точку: Київ, Львів, Дніпро, Житомир, Луцьк, Вінницю, Івано-Франківськ.