Меню
Україна, м. Рівне, вул. Базарна, 9, пасаж "Юність".
Пн-пт - 10:00 - 18:00
Сб -10:00 - 16:30
Нд - вихідний
Час роботи магазину:
 • Пн-пт - 10:00 - 18:00
 • Сб -10:00 - 16:30
 • Нд - вихідний

ДГЕА (DHEA) дегідроепіандростерон

Продано
DHEA (ДГЕА) 50мг Natrol 60 таблеток Natrol
0
Код товару: 00-00019526
197 грн.
Кількість в упаковці шт. :

60

Форма випуску: Таблетки
Продано
Дегідроепіандростерон, DHEA 100 mg Puritan's Pride 60 капсул Puritan's Pride
0
Код товару: 00-00000785
283 грн.
Кількість в упаковці шт. :

60

Форма випуску: Капсули
Продано
Дегідроепіандростерон, DHEA 50 mg Puritan's Pride 100 tab Puritan's Pride
0
Код товару: 00-00019397
0 грн.
Кількість в упаковці шт. :

100

Форма випуску: Таблетки

Що таке DHEA?

Фактично, дегідроепіандростерон – це і є скорочена назва речовини DHEA. Його відносять до стероїдів. Гормон виробляється залозами, яєчниками. В процесі метаболізму перетворюється в естроген, прогестерон, тестостерон. Речовина має андрогенну активність – визначає зовнішні, внутрішні ознаки статі. Цей 19 карбоновий стероїд міститься в крові людини.

Піковий рівень DHEA спостерігається до 30 років. У міру зрілості, кількість речовини зменшується. В організмі стероїдна речовина під дією ферментів перетворюється в дегістроепіандростерон-сульфат, андростендіон, андростендіол.

Гормон DHEA бореться зі старінням, тому в США отримав назву «еліксир молодості». Речовина визначає біологічний вік людини. Впливає на роботу більшості органів, систем тіла....

Дія DHEA на організм людини

Якщо Ви хочете купити DHEA, варто ознайомитися з впливом препарату на організм. Властивості дегідроепіандростерона:

 1. Служить основою для вироблення біологічно активних речовин;
 2. Стимулює роботу імунної системи;
 3. Підвищує міцність кісток;
 4. Захищає від передчасного старіння;
 5. Зменшує кількість зайвого жиру;
 6. Впливає на гідратацію шкіри;
 7. Підвищує лібідо;
 8. Знижує пігментацію шкіряних покривів;
 9. Надає тонус, енергію;
 10. Знижує ризик тяжких захворювань (злоякісних пухлин).

Дія DHEA не обмежується цим набором функцій. Відомі ще такі способи застосування DHEA, як: боротьба з депресією, цукровим діабетом, хворобою Альцгеймера, остеопорозом, гормональними порушеннями.

DHEA для жінок

Жіночий організм потребує стероїдних речовин. Дослідження доводять ефективність препарату для жінок, які вступають в період клімаксу. Згідно з відгуками про DHEA, вживання добавки може пом'якшити наслідок менопаузи: безсоння, зниження лібідо, емоційну нестабільність, погіршення концентрації.

Для жінок у старшому віці допоможе зміцнити кісткову тканину. Препарат рекомендується приймати разом з вітамінами, мінералами.

Гормон DHEA для здоров'я чоловіків

В першу чергу для чоловіків, дегістроепіандростерон є добавкою для підвищення тестостерону. Дефіцит важливої біологічно активної речовини негативно впливає на роботу серцево-судинної системи. Препарат збільшує статевий потяг. Для бодібілдерів цінний тим, що збільшує приріст м'язової маси, підвищує витривалість, силу, знижує рівень жиру. Саме тому спортивне харчування DHEA так популярне серед бодібілдерів. Речовина відмінно заряджає енергією, діє як антидепресант.

Добавка DHEA: як приймати, побічні ефекти

Згідно з інструкцією до DHEA, прийом препарату для жінок повинен становити 25 мг на добу, для чоловіків – в 2 рази більше. Тривалість курсу становить не більше 2 місяців. Перевищення дозування може негативно вплинути на печінку. Додатково не зашкодить пити мікро-, макроелементи, вітаміни.

Приймати спортивне харчування DHEA категорично не рекомендують:

 • вагітним та жінкам, які годують;
 • людям молодше 30 років;
 • хворим на рак.

Можливі побічні ефекти від вживання добавки: висип у чоловіків, гіпертонія, проблеми з печінкою, ріст волосся на обличчі у жінок.

Купити DHEA в Інтернет-магазині Protein-Sport

Інтернет-магазин спортивного харчування «Протеїн-Спорт» пропонує добавки для підвищення тестостерону. Ви можете купити DHEA в Україні у формі капсул. Ми працюємо з відомими виробниками спортивних добавок. У продажу є препарат від компанії Ultimate Nutrition.

Працюємо з кур'єрською доставкою по Україні. Отримати замовлення можна в Одесі, Вінниці, Львові, Харкові, Житомирі, Києві.