Menu
Your Cart

Protein Matrix 3 (3000 грамм) Form Labs

Protein Matrix 3 (3000 грамм) Form Labs
Нет в наличии
Protein Matrix 3 (3000 грамм) Form Labs

Важко переоцінити важливість білків в харчуванні та підтримці доброго здоров'я.

Білки - це незамінне джерело харчування, тому що в їх структурі знаходяться амінокислоти, необхідні нашому організму, щоб синтезувати свій власний набір білків і молекули, що містять азот, які роблять наше життя можливою. Протеїн - це, напевно, найважливіша добавка для спортсменів, але найбільше вона важлива для тих, хто відчуває тривалі і дуже інтенсивні навантаження, що вимагають витривалості.

Саме тому багато хто з нас використовують протеїнові порошки. Протеїн молочної сироватки став одним з найпопулярніших продуктів завдяки своїй ціні і швидкому засвоєнню. Однак у цій силі прихована і його слабкість. Сироватка засвоюється так швидко, що приблизно через 90 хвилин вона вже повністю переварена організмом. Ваш організм негайно використовує всі амінокислоти, які потрапляють в нього після вживання сироваткового протеїну. У зв'язку з тим, що ви відразу приймаєте велику кількість амінокислот сироваткового протеїну, у вас може не залишитися необхідної їх кількості для харчування м'язів і збереження позитивного азотного балансу до наступного прийому їжі. А це означає, що після того, як ваші м'язи отримали свою першу порцію амінокислот, ваш організм може виявитися в стані катаболізму протягом наступних кількох годин. Що б уникнути цього, вам необхідний джерело білка, який би розщеплювався і засвоювався повільно. Щоб ваші м'язи не голодували між прийомами їжі таке джерело білка повинен забезпечувати їх амінокислотами протягом декількох годин. Для вирішення цієї проблеми компанія ФормЛабс створила протеїн пролонгованої дії. Суміш, що складається з декількох форм білка, завдяки безперервному харчуванню організму протягом тривалого часу, перевершує по ефективності будь-який одиничний протеїн, включаючи і білок сироватки. Формула Form Labs PROTEIN Matrix 3 зроблена з унікальної суміші чудового концентрату білка молочної сироватки, казеината кальцію і яєчного білка з високим ступенем біологічної цінності і повним амінокислотним профілем. Концентрат білка сироватки забезпечує ваш організм потоком амінокислот відразу після вживання. Цей протеїн стимулює білковий синтез і є прекрасною добавкою для набору «нежирної» м'язевої маси. Потім естафету приймають білки з середньою швидкістю засвоєння. Ідеальним тут вважається яєчний білок. Він легко і повністю засвоюється організмом людини. Такі білки, як казеїнат кальцію, засвоюються набагато довше, і можуть вважатися білками тривалої дії. Процес їх засвоєння триває до 6 годин, що дає організму більше часу для повного перетравлення і поглинання поживних компонентів. Їх також можна вважати ідеальними вечірніми білковими напоями. Казеїн більш ефективний для запобігання м'язового розпаду, ніж сироватка. Крім того, казеїнат кальцію містить в три рази більше кальцію, ніж сироватка, що робить його досить цінним компонентом для підвищення рівня кальцію в організмі. Більш повне джерело білків означає те, що Ви будете швидше набирати «нежирну» м'язеву масу і швидше відновлюватися після тренувань! Пролонгована формула означає те, що ваші м'язи будуть безупинно харчуватися протягом усього дня, а ткже вночі, коли Ваше тіло наполегливо працює, щоб відновитися!
Form PROTEIN Matrix 3 містить 3 джерела білка: концентрат білка молочної сироватки, казеїнат кальцію, яєчний білок.
Класична формула.
Рекомендації як приймати: змішати 1 порцію (31г порошку, це 3 ст. ложок з гіркою) з 310 мл води або нежирного молока (1,5% жиру).
Приймати 1-3 рази на день.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо Хорошо
Captcha

🚚 Доставка

  • Служба курьерской доставки Новая Почта (адресная доставка, отделение)
  • Самовывоз с Магазина (г. Ровно)

💵 Оплата

  • Наличный расчет
  • Оплата/Предоплата на карточный счет
  • Наложенный платеж (Новая Почта)
  • Наличие: Нет в наличии
  • Модель: 3000 грамм
  • 6/5000 Вес: 3,000.00г
190 товаров продано
1538грн.

Доступные варианты